Повернутися до звичайного режиму

(Перейти до нового сайту школи)

Вітаємо на сторінці школи І-ІІІ ступенів № 231 Оболонського району м. Києва

/Files/images/2/41195687_2295918830437002_2453261907608469504_n.jpg

Профілі навчання : 10-А універсальний, 11-Б спортивний,
11-А універсальний.
Факультативи :
  • Узагальнення шкільного курсу біології,
  • Мережеві технології,
  • Рішення задач підвищеної складності з хімії,
  • Стилістика сучасної української мови,
  • Методи розвязування задач з математики,
  • Київський вальс.
Співпраця з ВНЗ :
Укладені договори про спільну освітню діяльність з Київським університетом імені Бориса Грінченка.
У навчальному закладі визначена українська мова навчання.
Вивчається одна іноземна мова - англійська і мова національної меншини - російська.
Загальна кількість класів - 24.
У молодшій школі - 12 класів, у середній школі - 9 класів, у старшій школі - 3 класи.
Загальна кількість учнів у школі - 493.

Реалізація особистісно-орієнтованої системи навчання

Колектив школи працює над проблемою: "Формування творчої особистості учня шляхом впровадження інноваційних технологій та підвищення професійної компетентності педагога в сучасному освітньому просторі України".
Велика увага в школі приділяється формуванню навичок здорового способу життя, яких набувають учні на уроках фізичної культури, основ здоров'я, валеології, в спортивних секціях, що працюють на базі школи.
Школа є базовою в районі за розвитком спортивного туризму. Юні туристи школи були призерами змагань різних рівнів.
Виховна робота в школі базується на розвитку творчих здібностей учнів, підвищення ролі учнівського самоврядування, формування позитивних моральних якостей. Значна увага приділяється залученню педагогічно занедбаних учнів до підготовки і проведення свят та різноманітних заходів.

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.