Зарахування учнів до школи здійснюється на безконкурсній та безоплатній основі. Для зарахування учня до школи батьки або особи, що їх замінюють, подають наступні документи:

- заяву на ім’я директора;

- копію свідоцтва про народження дитини;

- медичну картку встановленого зразка.

Для зарахування до десятого та одинадцятого класів батьки або особи, що їх замінюють, надають також свідоцтво про базову загальну середню освіту.

До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років, які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання.

За розпорядження Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, закріплено територію обслуговування школи таким чином:
Назва вулиці та номери закріплених будинків
Богатирська 2, 2-А, 4
Героїв Дніпра 6