/Files/images/3/1.jpg

/Files/images/3/2.jpg

/Files/images/3/3.jpg

Зарахування дітей до 1-х класів відбувається відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (ЗАТВЕРДЖЕНОГО Наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367).

Для зарахування дітей, які проживають на закріпленій території обслуговування до школи, батьки або особи, що їх замінюють, подають наступні документи:

- заяву на ім’я директора;

- копію свідоцтва про народження дитини;

- медичну картку встановленого зразка.

Подається заява на вільні місця для всіх бажаючих.

Для зарахування до десятого та одинадцятого класів батьки або особи, що їх замінюють, надають також свідоцтво про базову загальну середню освіту.

До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років, які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання.

За розпорядження Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, закріплено територію обслуговування школи таким чином:
Назва вулиці та номери закріплених будинків
Богатирська 2, 2-А, 4
Героїв Дніпра 6