Організація освітнього процесу під час дистанційного навчання здійснюється з дотриманням вимог законодавства про освіту, захист персональних даних, а також санітарних правил і норм.

Дистанційне навчання здійснюватиметься у двох режимах: синхронному та асинхронному.

Учителі самостійно визначають режим проведення навчальних занять (синхронний – у режимі реального часу на платформах Zoom або Google Meet) або асинхронний – у зручний для учнів та вчителя час — на платформі Google ClassRoom).

Асинхронний режим – освітній процес здійснюється за зручним для вчителів та учнів графіком. Учитель розміщує навчальні матеріали, перелік цифрових ресурсів, завдань в Інтернеті; зазначає термін виконання завдань, надісланих для зворотного зв’язку. Учні, одержавши вказівки, самостійно виконують завдання, працюючи у власному темпі та в зручний для себе час, спілкуючись один з одним та вчителем.

Звертаємо вашу увагу на те, що не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою школи, організовується у синхронному режимі – онлайн (решта занять в асинхронному режимі).

Безперервна робота з екраном ПК має бути:

для учнів 1–4 кл. до 10–15 хв;

для учнів 5–6 кл. — до 20 хв;

для учнів 7–9 кл. — до 25 хв;

для учнів 10–11 кл. на 1-й годині занять — до 30 хв, на 2-й — 25 хв.

Розклад 5-11 кл.