Новини

  • 22.12.2014 Зимові канікули!

     Зимові канікули триватимуть з 29 грудня 2014 р. по 18 січня 2015 р....

  • 15.12.2014 НАШІ УЧНІ НАЙКРАЩІ!

     У суботу, 13 грудня 2014 року, на змаганнях з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях, наші учні та випускники школи у складі команди школи та команд ЦТКУМ у трьох вікових групах (молодша, середня та старша) посіли І місце Кочубей Дмитро, 3-А Глинарський Давид, 3-А Малишев Владислав, 4-А Яценко Дар'я, 6-Б Дорошенко Іван, 6-Б Кочубей Олена, 7-А Марченко Олексій, 7-А Литвиненко Дмитро,...

  • 10.12.2014 Змагання з туризму

     13 грудня 2014 року в шкільному спортивному залі відбудуться змагання з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Початок змагань о 10 годині....

  • 08.12.2014 МОНІТОРИНГ у 8 КЛАСІ

    10 грудня 2014 року в учнів 8-А класу відбудеться моніторинг знань та вмінь з 5 предметів природничо-математичного циклу: математики, фізики, біології, хімії та географії. Моніторинг триватиме з 9.00 до 11.15....

  • 01.12.2014 МОНІТОРИНГ З МАТЕМАТИКИ

     4 грудня 2014 року в учнів 9-А класу відбудетьмя моніторинг знань та вмінь учнів з математики....

  • 01.12.2014 ПЕРЕМОЖЦІ ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

    Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови Глінську Богдану Геннадіївну 10-А ІІІ місце Грицаєнко Валерію Віталіївну 10-А ІІІ місце...

  • 14.11.2014 ПЕРЕМОЖЦІ ОЛІМПІАДИ З ОФІСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

    Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з офісних технологій : Косохатька Богдана Сергійовича  10-А   ІІІ місце Грицаєнко Валерію Віталіївну   10-А   ІІІ місце...

  • 11.11.2014 ПЕРЕМОЖЦІ ОЛІМПІАДИ З КОМП'ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ

     Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з комп'ютерної графіки з нашої школи: Косинську Юлію Юріївну    6-А  ІІІ місце Редькович Катерину 6-Б   ІІІ місце Состановську Василину Дмитрівну   7-А  ІІІ місце Себту Анастасію Анатоліївну  10-А   ІІ місце Глінську Богдану Геннадіївну   10-А   ІІІ місце Пальчевського...

  • 07.11.2014 Графік ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

    14.11.2014 Основи правознавства 9-11 СЗШ № 219 20.11.2014 СЗШ № 219 11.11.2014 Комп’ютерна графіка 6-11 СЗШ № 170, СШ № 214,  СЗШ № 225, гімназія «Оболонь» 14.11.2014 МЦІТО каб. 102 13.11.2014 Інформаційні технології (офісні технології) 8-11 СШ № 194 «Перспектива», СШ № 214 17.11.2014 МЦІТО каб. 102 20.11.2014 Педагогіка і психологія 11 ЦНТТМ «Сфера» 24.11.2014 ЦНТТМ «Сфера» 21.11.2014 Основи економіки 9-11 СЗШ № 8 27...

  • 06.11.2014 Графік ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

    ГРАФІК проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014 – 2015 навчальному році  Дата проведення Дисципліна Класи, учні яких можуть брати участь Навчальний заклад Апеляція 15.00 – 18.00 08.11.2014 Українська мова і література 7-11 СШ № 252 14.11.2014 СШ № 252 09.11.2014 Інформатика 8-11 Ліцей № 157 12.11.2014 МЦІТО каб. 102 15.11.2014 Хімія 7-11 Гімназія «Потенціал» 20.11.2014 гімн...