ВІТАЄМО!

Матущенко Ганну, ученицю 6-Б класу, яка зайняла ІІ місце в районній олімпіаді з комп'ютерної графіки.
Крамаренко Вікторію, ученицю 7-А класу, яка зайняла ІІ місце в районній олімпіаді з української мови.
Корнієнко Юлію, ученицю 8-Б класу, яка зайняла ІІІ місце в районній олімпіаді з трудового навчання.
Сіпуру Сергія, учня 8-А класу, який зайняв І місце в районній олімпіаді із зарубіжної літератури та ІІІ місце в районній олімпіаді з біології.
Марценюка Максима та Загуменова Антона, які зайняли ІІІ місце в районній олімпіаді з педагогіки і психології.
Кондратюка Ярослава, який зайняв ІІІ місце в районній олімпіаді з фізичної культури і спорту.

Коментарi

Дата останньої зміни 12 Жовтня 2018