ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас на сторінці нашої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

№ 231!

/Files/images/DSCN0458.JPG
Профілі навчання : 10-А універсальний, 10-Б спортивний, 11-А універсальний.
Гуртки : "Друзі книги", Народознавчий гурток, "Рідна мова - калинова", "Влучний стрілець", "М-студія", Туристичний гурток, Туристсько-краєзнавчий гурток, "Умілі руки", МАН історія, МАН хімія, Атлетична гімнастика, Художня гімнастика, Вокальний гурток, Декоративно-прикладний гурток, ЗФП "Спортивна терапія", Театрально-хореграфічний гурток, Музична терапія, "Фантазія".
Факультативи : Узагальнення шкільного курсу біології, Мережеві технології Рішення задач підвищеної складності з хімії, Стилістика сучасної української мови, Методи розвязування задач з математики, Київський вальс.
Співпраця з ВНЗ : Укладені договори про спільну освітню діяльність з Відкритим міжнародним університетом розвитку людини «Україна» та Інститутом економіки і права "КРОК".
У навчальному закладі визначена українська мова навчання.
Вивчається одна іноземна мова - англійська і мова національної меншини - російська.
Загальна кількість класів - 24. У молодшій школі - 11 класів, у середній школі - 9 класів, у старшій школі - 3 клас. Загальна кількість учнів у школі - 501.
Загальна кількість осіб педагогічного колективу - 51 (разом з вихователями групи продовженого дня)
За кваліфікацією склад педагогічного колективу налічує таку кількість спеціалістів:
- вищої категорії - 26,
в тому числі мають звання:
"учитель-методист" - 10;
"старший учитель" - 7;
- І категорії - 11,
- ІІ категорії - 9,
- "спеціаліст" -14.

Реалізація особистісно-орієнтованої системи навчання

Колектив школи працює над проблемою: "Реалізація особистісно-орієнтованої системи навчання учнів на основі використання методів активного виховання і навчання".
Велика увага в школі приділяється формуванню навичок здорового способу життя, яких набувають учні на уроках фізичної культури, основ здоров'я, валеології, в спортивних секціях, що працюють на базі школи. Школа є базовою в районі за розвитком спортивного туризму. Юні туристи школи були призерами змагань різних рівнів.
Виховна робота в школі базується на розвитку творчих здібностей учнів, підвищення ролі учнівського самоврядування, формування позитивних моральних якостей, реалізації аспектів програми "Рівний рівному". Значна увага приділяється залученню педагогічно занедбаних учнів до підготовки і проведення свят та різноманітних заходів.

Набір учнів до 1-го класу 2017-2018 н.р.

Триває набір учнів до 1-А класу на 2017-2018 н.р., який буде навчатися по науково-педагогічному проекту " Інтелект України".

Попередня Вересень 2017 Наступна