Науково-практична конференція

Основні завдання конференції:

- презентація досвіду впровадження інклюзивної політики в умови загальноосвітнього закладу;
- система корекційно-розвивального супроводу дитини з особливими освітніми потребами;
- успішна інтеграція особливої дитини - завдання соціально-психологічної і корекційно-педагогічної служби школи;
- практика корекційно-розвивального навчання інклюзивних дітей з різних нозологічних груп (аутизм, тяжкі вади мовлення, інтелектуальна недостатність, затримка психічного розвитку та ін.)
- інноваційні технології в інклюзивному класі ( програма «Інтелект України»);
- організація роботи спеціальних класів;
- обмін досвідом і методична підтримка шкіл, які тільки починають впроваджувати інклюзивну форму навчання.

В конференції беруть участь науковці і педагоги-практики:

- кафедра психокорекційної педагогіки ФКПП імені М. П. Драгоманова;
- корекційні педагоги з Кам`янець-Подільська і Херсонської області;
- директори інклюзивних шкіл міста Києва.