Урок практичної математики

Хтось вважає математику нудною, хтось – нецікавою, але учні 5-Б класу Школи І-ІІІ ст №231 впевнились, що математика – цікава й не нудна наука, як всі звикли вважати. Новий матеріал можна ненав’язливо та доступно подавати за допомогою мультимедійних технологій та поєднуючи з іншими шкільними предметами.

Вивчаючи математику можна моделювати, розкладати, грати у веселу гру. Так і на уроках в 5-Б класі при вивчені теми «Прямокутний паралелепіпед» учні власноруч створювали модель паралелепіпеда та визначали його розміри.

/Files/images/nove/1.jpg /Files/images/nove/3.jpg /Files/images/nove/4.jpg

А при вивчені «звичайних дробів» - змогли ознайомитися з новим матеріалом за допомогою презентації. Та мали змогу самими створити ілюстрації для пояснення дробу зробивши «паперового торта». А після пограти у веселу гру «Хто з’їсть більшу частину торта?»

/Files/images/nove/5.jpg /Files/images/nove/6.jpg /Files/images/nove/10.jpg /Files/images/nove/7.jpg /Files/images/nove/9.jpg /Files/images/nove/8.jpg