Навчаючи інших, вчуся сам!

Під таким девізом пройшов бінарний урок у 8-Б класі (вчителі Сидоренко Л.В. та Мельник О.В.).

На сьогодні використання бінарних уроків в школах набуває популярності. Так і у школі №231 об’єднали два предмети – українську мову та інформатику. Бінарний урок – захоплююча і нестандартна форма проведення уроків у навчальних закладах, які формують ключові життєві та предметні компетенції учнів; дає можливість розвивати логічне мислення; створювати умови для творчої самостійної роботи.

/Files/images/bnarniy_urok/1.jpg /Files/images/bnarniy_urok/2.jpg/Files/images/bnarniy_urok/3.jpg/Files/images/bnarniy_urok/4.jpg/Files/images/bnarniy_urok/5.jpg/Files/images/bnarniy_urok/6.jpg

Метою бінарного уроку було:

· Інформатика: закріпити навички введення даних в таблиці Excel; об’єднання комірок;форматування таблиць.

· Українська мова: закріпити знання з правопису складних слів; слів з подвоєнням; слів з м’яким знаком; слів з апострофом.

Результат: роздатковий матеріал для уроків української мови.

/Files/images/bnarniy_urok/7.jpg/Files/images/bnarniy_urok/8.jpg