Дистанційне навчання 5-11-х класів 25.03-09.04.2021

Шановні батьки учнів 5-11-х класів!

25 березня учні 5-11-х класів виходять із канікул на навчання в дистанційному форматі.
Обмін завданнями, розʼясненнями, додатковими матеріалами від учителя та виконаними роботами від учня, запитаннями/відповідями відбуватиметься через Google Classroom. Коди доступу до Google Classroom за класами та предметами учні отримали від класних керівників.
Крім обміну завданнями-відповідями в Google Classroom, частина навчального часу буде проведена учителями у форматі онлайнових зустрічей. Ознайомитися з розкладом онлайнових занять можна за посиланням:

Початок та завершення онлайнових занять – наближені до розкладу дзвінків. Запрошення на онлайнові зустрічі учителі розміщуватимуть у Google Classroom.
Під час онлайнових зустрічей, для уникнення непорозумінь, учні повинні приєднуватися під своїм іменем та прізвищем і з увімкненим відеосигналом.
Бережіть себе! Та до скорої зустрічі у звичному форматі!